Boudoir – co by Vás mohlo zajímat

Co je to boudoir?

Je to svůdnost, elegance, luxus, jemnost a ladné křivky těla. Toto focení je vhodné jako předsvatební překvapení pro partnera, ale i jako dárek, například k narozeninám přítele, případně jen jako radost sama pro sebe. Focení s námi probíhá 1-2x měsíčně, termíny vždy budeme zveřejňovat na naší Facebookové stránce a na dalších komunitních stránkách, kde působí ADRIANA PRODUCTION.

Co můžete očekávat?

Zajistíme pronájem pokoje v některém atraktivním hotelu v Plzni, či podle možností i na zámku, nebo v jiném vhodném interiéru. V tento den fotíme max. 4-5 zájemkyň. Přítomna je zkušená kadeřnice i vizážistka, kterou máte v ceně celého focení.

Jak se na focení připravit?

Na focení je třeba si donést své prádlo, nejlépe 3-4 varianty, (např. korzet, punčochy, spodní soupravy, rukavičky, boa, vějíř, krajkovou košilku, možno i fascinátor nebo závoj, korále, květinu do vlasů, čelenku, korunku atd.), dále svoji elegantní obuv, nejlépe opět 2-3 varianty. Myslete na to, že chcete mít co nejkrásnější vzpomínky a to co si oblečete dělá také celkový dojem z fotografií.

Výsledek?

Obdržíte cca 10 nejpovedenějších retušovaných a upravených fotografií na CD, v kvalitě pro web i pro tisk. Aktuální termíny najdete na Facebooku nebo se můžete objednat ZDE.

About the Author:


Sorry, the comment form is closed at this time.